Öäääääm, see on hea küsimus. Mu vanaema käis mul ükspäev külas ja küsis, et kas ma tõesti kannan neid kõiki. Hakkasin mõtlema ja tõesti – kannan küll! Kui mõned inimesed koguvad kommipabereid või kallist kunsti, siis mina kogun ketse ja tosse. Ma ausaltöeldes pole kokku lugenud, kui palju mul neid olla võib. Peaks seda ehk kunagi tegema aga samas ma ei ole kunagi numbrite inimene olnud. On palju on, niikuinii käib nii, et tuleb juurde ja kaob kasutusest.

Unistuste ketse pole ma veel enda jaoks välja mõelnud, ma püüan mixida ja matchida erinevaid stiile nii palju kui võimalik ning murda seda müüti, et klassikaliselt seksikas on kanda musta kleiti musta klassikalise kingaga. Et see pidi ideaalne olema. Kuulge – ideaalne on IGAV! Olge nüüd natuke rebelid ja tirige end mugavustsoonist välja. Pane kleit selga ja tossud jalga ja mis siis, kui su ema sind veits imelikult vaatab ja mokaotsast poetab, et ‘kas ma sellise tütre siis kasvatasingi’. Ärge kartke proovida uusi
stiile, sest ainus, mis juhtuda võib on see, et sa saad ägeda outfit ja kogemuse võrra rikkamaks. Kas me räägime nüüd ikka veel kleitide ja tossude kombineerimisest või oli see taotluslik viide millelegi muule?