Tähelepanelikumad raadiokuulajad, kelle sagedused olid hommikul suunatud MyHits lainetele, tundsid ehk ära ühe tuttava hääle ja eriti tähelepanelikud said aru, et see olin mina…sest saatejuhid Indrek Vaheoja ja Piret Laos ütlesid: ‘…ja täna on meiega eetris Sandra Raju’’.
Ju. Ometigi.

Hea nali, Sann.

Igatahes - järgnevad neli nädalat kuulete esmaspäevastel hommikutel (seal kella 8:10-15 ringis) MyHits eetris Sandra häält ning üldiselt räägime minu kahest suurest kirest - spordist ja sotsiaalmeediast.
Täna hommikul tegime juttu sellest, et 15.jaanuaril algab jälle uus NTC Challenge ja me ootame kõiki sportlasi* treeningutele.
Kui Sa pole mitte kunagi kuulnud millega tegu on, siis ma annaksin sulle paar linki:

Alustame intrigeerivalt - tundub, et Eesti kuulsused on grupeerumas ning võib täitsa olla, et meil on protsentuaalselt neid badasse treeningutes rohkem, kui mujal. Mitte, et see nüüd mingi mega näitaja oleks...aga siiski. Just sayin'. Nad ise käivad - keegi ei sunni. Just sayin’...again.
Kui see on fakt, mis Sulle lisamotivatsiooni võiks anda, siis loe edasi ehk artikkel “Kas see ongi Eesti kuulsuste lemmiktreening?” (pane parem klick ja ‘’Open Link In New Tab - ma tahaks, et sa siit pärast veel edasi ka loeks)

Jätkame informatiivselt:
Loodetavasti olete nüüdseks huvitatud sellest, mida treeningul ka tegelikult tehakse ning mis tüüpi treeninguga on tegu. Võin kohe ära öelda, et asja koondnimetus on ÜKE kuid Nike Training Club Challenge ja treeningute ülesehituse kohta saad täpsemalt lugeda SIIN

…ja kui tunnete, et nüüd tahaks kindlasti meie ägedate sportlastega* liituda, siis meie Facebooki grupp ootab Sind SIIN https://www.facebook.com/groups/ntcchallenge/

Lisaks NTC'le rääkisin raadiokuulajatele oma Insta-crushidest ehk siis kasutajatest, kes on minu arvates väga ääää-geeeee-daaad, kelle postitusi jään ehk pikemalt jälgima ning keda sooviksin ka teile tutvustada:

Laura Carlson @thelauracarlson
Mina mäletan Laurat juba sellest ajast, kui ta veel Club Hollywoodi lavalaudu vallutas ja mina teda suurte silmadega seal vaatamas käisin.
Girl. Crush. To. The. Max.


Lisaks Laurale olid ka teised neiud tantsugrupist EGOISTE minu tolle aja inspiratsioon numero uno ja… no ütleme nii - ma arvan, et mina vaatasin neid palju unelevama pilguga, kui ükskõik milline kutt sel klubis sel samal ajal.
Praegu tegutseb Laura Dubais ning näitab-räägib oma igapäevaelust, tegemistest ja toimetamistest väga ausa ja eheda nurga alt. Mulle meeldib :)


VANAISA  ehk Roman Neimann @_vanaisa_

Tüüp, kes on minu viimaste aastate üks suurimaid pildimaterjali abil WOW-tekitajaid ehk siis ma (nature)picturecrush - kui Sa lähed ja vaatad tema Instagrami profiili, siis Sa mõistad, mida ma öelda tahan. Romani näol tundub olevat tegu inimesega, kes on pühendanud kogu töö ja tegemised oma kire realiseerimiseks - ta teeb seda, mida armastab ja armastab seda, mida teeb. Lisaks sellele on tema kaelna all hunnik Eesti reklaame, mida vaadates saab küll öelda: ‘ Daaaamn, Eesti ongi see Maailmatase!’.  Mine vaata peale www.vanaisa.ee
And, baby - please don’t stop!


Nike Training Club Sportlased* ehk NTC punt  @ntc_punt

Selle konto taga on paar väga ägedat inimest, kes treenivad NTC treeningutes ehk siis, kui Sa oled veel kahevahel, kas hakata Nike Training Club treeningutes käima, siis mine vaata üle ja näed, mis meil trennides päriselt toimub. Lisaks treeningutele demonstreerivad meie NTCkad ka seda väga olulist osa, mis toimub enne ja pärast treeningut, sest nagu me kõik temame - puhkus on tugevatele ning eriti hea on seda teha koos oma inimestega! NTC treeningutesse tulles soovitan Sul olla hästi avatud ja suhtlemisaldis, sest kui Sa ise soovid, siis on võimalus ka teistega tutvuda. Kui Sa aga tunned, et soovid treenida pigem üksi, endamisi - keegi Sind näppima ei tule. Valik on Sinu :)

Minu suurim rõõm on see, et Nike treeningutest on välja kasvanud kamp inimesi, kes on saanud sõbraks tänu spordile ning kes võtavad oma ringi vastu uusi inimesi igapäevaselt. Nagu juba varasemalt mainisin - ole avatud ja hea ise tuleb Sinu juurde.

Meie igatahes ootame Sind ja minuga kohtute uuesti MyHits vahendusel järgmisel esmaspäeval!

Tänast saadet kuulete siit

Ikka Teie,