''...see trennitegemine seal raadios - miks sa seda seal teed?! Telesse sobiks kõvasti paremini ju. Ma eile proovisin kaasa teha aga ma ei tea, väga täpselt aru ei saanud, mis teha tuli - seletused olid enam vähem aga kui ma kontoris teistega koos tegin siis olime kõik natuke segaduses, et mis harjutus nüüd tuleb. Vehkisime kätega aga ei tea kas üldse õigesti tegimegi... .''

Sellise väga ausa kirja sain eelmisel nädalal ühelt oma väga ausalt sõbralt - aitäh! Siiras ja legit tagasiside mulle meeldib ning vastasin sellele sama puhtahingeliselt ja otsekoheselt:

''Hei, tänud tagasiside eest! Ma lähenen asjale teiselt poolt - Sa ju tõusid toolilt püsti, tegid kaasa (või siis vähemalt püüdsid teha) ning liigutasid end keset tööpäeva? Kas oli vahepeal lõbus ka kuigi väga täpselt aru ei saanud, mis vaja teha (ja ehk just lõbus seepärast, et täpselt aru ei saanud)? Suhtlesid oma töökaaslastega, kellega polnud ammu juttu ajanud ja said mõtted hetkeks nendelt e-mailidelt ning peavalu tekitavatelt tegevustelt kõrvale? Kui siit tuli vähemalt üks ''jah'' siis minu ja Eeva missioon on täidetud - vastus peaks käes olema :)''

Igal kolmapäeval kell 14:30 keerake raadiosagedused Raadio2 lainetele - mina ja Eeva Esse teeme keset tööpäeva midagi natuke teistmoodi ning kutsume teid kaasa kas siis:
a) meiega koos võimlema
b) võimlema oma liigutuste järgi
aga oluline on see, et sa end LIIGUTAKSID! Lisaks sellele on Raadio 2 toimetuses nii ägedad inimesed, et sinna minek on vaid suur rõõm! :)

Nihele, tõuse püsti, mine siruta, tantsi, tee käteringe, võta sõber kaasa ja tee natuke nalja (või siis palju nalja), mine võta kapist õun või külmkapi pealt üks küpsis või täida klaas veega aga LII-GUUUUU-TAAAAAA! 

Terves kehas (jätkuvaltigalnädalalkell14:40raadiokahes) terve vaib! :)

Kuula järgi:
7.10 KUULA NÜÜD
14.10 JA SEDA KA
21.10 JA SIIS SEDA KA JUBA