Homme tähistab minu lemmik jalanõu oma innovatsioonisünnipäeva - whoopiduup ja palju õnne, Nike AirMax! Jalanõu näol on tegemist ikoonilise moe- ning vaba aja tossuga, mis jõudnud aastate jooksul miljonite inimeste jalad õnnelikuks teha. Minu kiindumus AirMaxide vastu on suur kuid sel ilusal päeval ei tasuks ära unustada ka AirMaxide sõpru, kes riiulil nende kõrval lebavad.

Kui Sina veel ei tea mida homme jalga panna siis siin on Sulle paar soovitust ning igaks juhuks mainin ära, et nii Viru kui ka Ülemiste kaupluses on pühapäevani kõigile Maxidele soodukas.

Valisin Nike Esinduskaupluste Viru Keskuse poest välja 5 oma hetke suurimat lemmikut, mis pole küll kõik AirMaxid, aga ma ei suutnud mööda vaadata ning leian, et head asja on vaja jagada - võid sünnipäeva puhul kanda ka AirMaxi õde-venda ehk siis esindatud on mitu erinevat stiili. Tossude maksumused jäävad 100-150€ ringi ning praeguse soodushinnaga on kvaliteetne jalats veelgi parem investeering. 
Just - investeering. Hea jalatsi kandmine pole oluline ainult treeningul, vaid tähtis on jalgade eest hoolt kanda ka vabal ajal ringi liikudes. AirMaxil on talla sisse ehitatud õhupadjakesed (mida on ka väljast näha) ning tänu sellele pakuvad paremat toestust kui tavaline käimajalats.
Anna teada milline on Sinu lemmik ja mine tee endale kingitus.

1. NIKE ROSHE ONE DMB
 

Ülituusa tekstuuriga toss, justkui korokodillinahk ja lisaks kõigele veel punast värvi - jalas väga efektne! Minul oma tossukollektsioonis seda mudelit veel ei ole.
Veel.
Roshed on jalas väga pehmed ning kindlasti pole tegu vaid ilujalatsiga - kui vaja maha käia pikemad vahemaad siis saab ta hästi hakkama. Sportimiseks see jalanõu ei sobi, tegemist on siiski vaba aja jalatsiga.

Kui Sa tootefotot ei usalda siis tegin Sulle poes olles ka paar pilti - minuarust näeb see päriselt isegi parem ja erksam välja kui fotodel.Nike.com pakub omalt poolt ka tehnilisemat juttu - klikka pildile ja saad lugeda ka kasutajate kommentaare!

2. NIKE AIR HUARACHE 
Paljude jaoks alguses kergelt ehmatava välimusega vaba-aja jalats ning pean tunnistama, et Huarached polnud alguses ka minu kõige suuremad lemmikud - kuni ma neid jalga proovisin ja selle järel peeglisse vaatasin... WHAPAAO!
Mulle meeldivad tossud, mida ma iga teise inimese jalas ei näe. Ma leian, et selle jalatsi kandjal peab olema stiilitunnetust ning julgust kombineerida Huarached oma muu outfitiga. Seega, soovin Sulle julgust ja head ostuõnne!Jälle - tegin Sulle ka päriselt paar pilti
3. NIKE AIR FORCE 1 ULTRA FLYKNIT
My.Oh.My.
See saab olema minu järgmine armastus ja lisandub loodetavasti minu kollektsiooni juba peagi. Kui Christiano Ronaldole kõlbab jalga panna siis mina kirjutan alla!4. NIKE ROSHE ONE CHERRY BLOSSOM
Pole vist vaja rohkem midagi öelda kui see, et jalanõu on peaaegu igal pool välja müüdud. Veel jõuad - mine käbe!


5. NIKE AIR MAX 1 JAQCUARD
Järjekordne toss, mida enam nike.com lehelt ei leia, sest toode on välja müüdud. Minu info kohasealt peaks Nike Esinduskaupluste Viru Keskuse poes veel mõned paarid olema. 
Olen seda tossu näinud ka promoagentuuri Promoset omaniku, Elli Valla jalas ning tegemist peab olema stiilse jalanõuga, sest see on naine, kes juba iga suvalist ketsi jalga ei pane!


Niisiis, milline on sinu lemmik tossupaar?

Nike Esinduskauplused leiate Facebookist 

Tublidust!