Ma olen oma stiili poolest suhteliselt casual ja kannan oma tosse nii palju kui võimalik, mis aga ei tähenda, et ma killer-kontsadega hakkama ei saa. Võinoh, nii ma vähemalt ise arvan. Tantsijana pead sa suutma teha maagiat nii tossudes, sussides, paljajalu või siis 10cm kõrgustes kontsades ning mu klubitantsimise ajad on mulle nii mõndagi õpetanud. Peamiselt muidugi seda, kuidas sooritada kontsadel 2-kordseid pöördeid ning kuidas 30-sekundiga riideid vahetada. Mehed – soovitan soojalt võtta endale naine, kes on tegelenud tantsimisega. Peale hea kehahoiaku on neid ka imetabane võime 15-minuti jooksul end näiteks lõpuballiks valmis saada – pesu, meik, jooksed kuivaks, riided selga, meik, uue kleidi valik, kingad ei sobi, kotivahetus, meigikohendus, pilk peeglisse, selfie ja voila valmis.

 

Naljakas on muidugi tavalisel päeval linnas ringi liikudes näha tuttavate või klientide reaktsiooni, kui ma kuhugi kleidi ja kingadega lähen. Siis on peamine küsimus, et ‘kas ma lähen kuhugi peole’ ja kui vastuseks on ‘ei, ma niisama ka kannan vahetevahel kleite ja kontsakingi’ siis on imestus suur. Tihti juhtub see, et mind ei tunta tänaval ära, kui ma veidike ‘paremini’ riietatuna vastu tulen ja see teeb alati meele ärevaks. Kui aus olla siis mulle nii täitsa meeldib – tähendab, et suudan siiamaani inimesi üllatada ja ei muutu ideaalselt igavaks. Jah, ideaalne on igav – don’t become one!Kui me aga brandidest räägime siis (võibolla ma nüüd shokeerin teid oma vastusega aga) minu jäägitu armastus kuulub Nikele – no pole midagi teha, sest see brand on röövinud minu südame ja hinge ja jalad ja käed ja kõik muu tõmbab ka sinnapoole. Kuna Nike kahjuks veel ‘viisakaid’ riideid ei tee, siis tänu sellele ostan suure osa oma garderoobist nii palju kui võimalik välismaalt. Väga meeldivad Eesti oma disainerid aga neid meeldib mulle rohkem vaadata – ostma pole veel hakanud, peab veits ikka selle aja enda jaoks ära ootama. Mulle üldselt shopata ei meeldi vaid kui midagi vaja siis ma lihtsalt lähen ja võtan ära – suts ja valmis. Tahan mõelda, et mul on olulisemaid asju teha, kui tundide viisi hilpe jahtida aga eks tuleb ka seda ette. Samas on ikka nii, et Maailm vajab päästmist, inimesed treenimist ja mina puhkust. Ma pühendan end sellele. Kleidis ja ketsides.

Ma usun Pinteresti maagiasse ehk siis kõige parema pildi saate ehk ette siis, kui viskate pilgu peale mu riide, vidina ja wishlist kaustale siin:  https://www.pinterest.com/sandraraju/clothesandstuffs/